Набір різдвяний з 14ти фігур "Шопка скульптурна"

2023010255
2000.00
грн.
Набір різдвяний з 14ти фігур. Іграшки виконані в авторській техніці (скульптурна суміш з паперу, тирси та клейстерів), розписані вручну. Кожна іграшка виліплюється руками, запікається при високих температурах шліфується і розписується нашими майстрами. Така технологія і використання сучасних акрилових фарб робить іграшку екологічною, довговічною і дозволяє використовувати назовні. Колекція інспірована ретро іграшками на ялинку, які виготовляли з вати та паперу на початку 20-го століття.

До набору входять: Марія та Йосип, два янголи, три царі, три пастушки, два баранці, корівка та коза. Усі фігурки запаковуються в крафтову коробку. Іграшки не б'ються. Розмір в запакованому вигляді 31Х31Х10см

Про виробника:
Етномайстерня "Коза Дереза" – сучасний культурно-бізнесовий проект, що пропонує авторський дизайн українських традиційних декоративно-ужиткових речей ручної роботи з екологічних матеріалів.


Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Імя
Прізвище
Ваш емейл
Номер телефону
Промокод
Доставка
Адреса доставки
Зазначте місто та номер відділення Нової Пошти, куди слід доставити замовлення. Якщо ви обрали варіант адресної доставки, зазначте в цьому полі адресу, куди можна здійснити доставку.
Payment method
Made on
Tilda